reserve-new-500

Serbest radikallerin neden olduğu zarara karşı savunma oluşturmaya yardımcı olan güçlü antioksidanlar içeren süper meyvelerin benzersiz bir bileşimi.

Benzersiz bir lezzet yolculuğu vaat eden RESERVE™, tam vücut sağlığı ve wellness için ihtiyaç duyduğunuz destekle beslenme programınızı takviye etmenin lezzetli ve pratik bir yoludur. Tadını doğadan alan RESERVE’in enfes, tatlı meyve aroması, kesinlikle ilave şeker, yapay aroma, renklendirici veya tatlandırıcılar içermez.

A Listesi

Resveratrol, Tatlı Kara Kiraz, Yabanmersini, Concord Üzümü, Nar ve Açai Çileği. Bu güçlü oyuncular, potansiyel antioksidan etkisi veren eşsiz kırmızı, mavi ve mor renklerini antosiyanin içeriklerine borçludur.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement

Resveratrol

İçeriğinde muhteşem resveratrol maddesi bulunmaktadır.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant SupplementYabanmersini

Geçmişte Amerikan Yerlilerinin beslenmesinde önemli bir yer tutan bu meyve, çiçeklerinin beş uçlu yıldız görünümünde olmasından ötürü “yıldız meyvesi” olarak bilinmekteydi. Hafif ve tatlı olan yabanmersinini diğerlerinden ayıran özellik, mavi renkli tek meyve olması ve Kuzey Amerika kıtasında diğer kıtalara göre daha bol olmasıdır.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant SupplementNar

Pek çok kültürde umudun ve bolluğun simgesi olan nar, binlerce yıldır yetiştirilmektedir. Açıldığında, bu “kış mücevheri”nin içinden güçlü bir antioksidan deposu olan sulu, mücevher benzeri çekirdekler çıkar. Nar, dünyanın en popüler meyvelerinden biridir.

Tatlı Kara KirazJeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement

Kalp şeklindeki bu tatlı ve lezzetli meyve, tüm dünyada yüzlerce yıldır yetiştirilmektedir. Anavatanı Kafkas Dağı bölgesi olan tatlı kara kiraz, serbest radikalleri doğal olarak nötralize etmeye yardımcı olan antosiyanin glikositleri yönünden son derece zengindir.

Concord Üzümü

Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement

 

Sağlığı korumaya yardımcı olan antioksidanlar bakımından zengin olan Concord üzümü, kalın ve 

koyu mor kabukları olan ve çekirdekleri polifenol adlı fitobesinler içeren bir Amerikan üzümüdür

.

AçaiJeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement

Koyu mor rengiyle tüm meyveler içinde en zengin antioksidan kaynağı olarak bilinen Brezilya’nın “baş tacı”, besleyici olma özelliği nedeniyle Amazon halklarının gözbebeği olmuştur.

YILDIZLAR DESTEK KADROSU

Aloe Vera, Üzüm Çekirdeği Ekstresi ve Yeşil Çay Ekstresi, vücudunuza tam destek vermek için bir araya geldi.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant SupplementAloe Vera

Anavatanı Kuzey Afrika olan aloe bitkisi, faydalarına antik dönemlerden kalan belgelerde yer verilen sapsız bir bitkidir.

 

Yeşil Çay

Yeşil Çay, adını yeşil renkli yapraklarından alır ve Çin’de en çok tüketilen çaylardan biridir. Tüm dünyada son derece popüler olan yeşil çay, Çin’in dışına ilk olarak 1900’lerin başında çıkmıştır.

Üzüm Çekirdeği Ekstresi

Kırmızı şaraplık üzümlerin çekirdeklerinin ezilmesiyle elde edilir.

RESERVE™

RESERVE™ gençlik dolu bir yaşam hissi verir.
Bitki konsantreleri ve ekstratları içeren karışımıyla vücudunuzun enerjisini arttırmaya yardımcı olur. RESERVE™ egzotik meyve suları içeren doğal ve tatlı bir takviye edici gıdadır. Harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olur.

1 Kutuda 30 paket vardır. 1 Paket: 30 ml.

İÇİNDEKİLER

Water, Dark sweet cherry juice concentrate, Blueberry juice concentrate, Concord grape juice concentrate, Pomegranate juice concentrate, Grape seed extract 50% Resveratrol (Vitis vinifera), Blueberry flavour, Thickeners: Xanthan gum and Cross-linked sodium carboxy methyl cellulose/Cross linked cellulose gum, Preservative: Potassium sorbate, Aloe powder (Aloe barbadensis), Acid: Citric Acid, Grape seed extract (Vitis vinifera), Green tea leaf extract (Camellia sinensis), Acai fruit extract (Euterpe oleracea).