IŞILTI VERİR VE SİYAH NOKTALARI ENGELLER

Kuru cilt tipleri için uygundur.

Golden Moon içeriğindeki yarı değerli taşlar olan Hematit, Turmalin ve meteor özleri ile cildinizi alışılagelmiş peeling işlemlerinden farklı bir deneyim yaşatırken, ürünün içeriğinde bulunan pırlanta tozları cildiniz için en lüks yenilenme deneyimini sunar. Doğal besleyiciler yenileme işlemi esnasında nazik bir nemlendirme etkisi sunarlar. Gül taç yaprakları ve kamelya yağları cildi yumuşatır, nemlendirir ve rahatlatıcı etkiler sunar.

Cildinizdeki ölü derilerin uzaklaştırılmasına, cildin daha arınmış, canlı ve aydınlık olmasını sağlayan yenileyici ve arındırıcı peeling. İki farklı boydaki granüller cilt yüzeyindeki ölü derilerin arınmasına ve gözenek içlerinde biriken sebum, yağ salgısının kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Golden Moon, hafif nemlendirilmiş cilt üzerinde uygulanır. Parmak ucunuza az miktarda aldığınız peeling, yine parmak uçları yardımı ile ve göz çevresine gelmemesine özen gösterilerek nazik dairesel hareketler yardımı ile 1 dakika cilde uygulanır. Ardından bol su ile cilt durulanır. Eğer istenirse kullanılan yüz yıkama köpüğünün içerisine çok az miktarda alınarak yüz yıkama esnasında peeling işlemi de gerçekleştirilebilir.

Düzenli Kullanıldığında Sonuçlar

Ölü Hücreleri Temizler Ve Cildinizi Pürüzsüzlestirir

HAFTADA 3 KERE YÜZÜNE UYGULA

1 Temiz ve kuru cildine uygula
2 Masaj yap
3 Ciltte bekletmeden ılık su ile durulayarak
#BEBEKSİPÜRÜZSÜZLÜK’e ulaşabilirsin!